Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obývací pokoj

Paní obyvatelce tohoto obýváku se zachtělo změny... A měla recht. Zelená s hnědou už ani nefrčí a i nábytek byl mdlý stejně tak jako veškerá kombinace barev. Paní majitelka nechtěla však mnoho investovat a tak jsem se musela spíše zamyslet jak přetvořit to, co dům dal. Našlo se toho naštěstí dost, koupila se snad jen jedna polička, 3 koberečky, záclona, pár fotorámečků a koupila se nová světýlka nad obloukový průchod, aby se hodila k lampě. No a stačilo pár malých změn, především barevných a bylo vymalováno. :-)

- Velká bílá knihovna - našla se v domě v jiném pokoji

- malá komoda pod televizi - našla se opět v jiném pokoji, jen se natřela na bílo

- rámečky nad sedačkou - z mých zdrojů bazaru Galerie Iva, stejně tak jako stolička za sedačkou, opět přetíraná na bílo.

Výsledek -  tmavší barvy, ale útulnějšího stylovějšího dojmu, bílý nábytek a doplňky pěkně kontrastují s pozadím, jak s modrým, tak i s hnědým kamenným obkladem.

Myslím, že tady se naplnilo pořekadlo - hodně muziky za málo peněz.

Jediné, co bych ještě doporučila paní majitelce a na co už nám nezbyly kačky v budgetu, je větší pestrost barev polštářků plus se zapomnělo na výměnu hnědého vypínače na bílý - na bílé zdi vlevo od televize. :-)

Bohužel nemám plnohodnotné fotografie ze stavu PŘED, dostala jsem aspoň něco málo z rodinných fotek, osoby jsem vystřihla. Snad to pro představu, jak to vypadalo dříve, postačí.

 

Obývák PO

Datum: 3. 7. 2018
Fotografií: 4
Složek: 0

Obývák PŘED

Datum: 3. 7. 2018
Fotografií: 5
Složek: 0