Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ložnice "Petra"

Jak už jsem v úvodu zmínila, ložnice "Petra" byla pro mne další výzvou nejen co se týče rozpočtu.... Na celou proměnu jsme měly dva dny, jelikož to bylo takové malé překvapení pro manžela, který byl v tuto dobu mimo domov... No a taky z důvodu, aby do toho nekecal. :-D
Musela zůstat postel v barvě smrku a zůstal (bohužel) obrovský posilovací stroj, který na fotkách raději neuvidíte. :-) Majitelka dostala ode mě rozkaz co nejdříve stroj odstranit, abychom mohly pak někdy prostor u této poslední stěny nějak dodatečně doladit. Nuže, zatím ale takto:

Proběhla výmalba celé místnosti a to bílou, tmavě šedou a světle šedou. Obrazy jsou z mé vlastní tvorby, šité tedy velice horkou jehlou, ale výsledek snad dostatečný. Takovým nepovinným úkolem byla koupě "něčeho" na knížky, aby byly po ruce, což bylo nakonec splněno - nakoupily se dvě malé knihovny či policové díly v barvě betonu (byly v akci :-) ). Hodně parády udělaly šedé záclonky - jen tak pro dekoraci a pro zútulnění prostoru. Paní majitelka koupila nové povlečení, já ještě pár rámečků a bylo hotovo.

No, na to, že chtěla paní jen vymalovat, tak dobrý.  A pak si pozvěte do baráku designéra. :-D

Zde je rozpočet.

 

Ložnice "Po"

Datum: 24. 9. 2021
Fotografií: 8
Složek: 0

Ložnice "Před"

Datum: 24. 9. 2021
Fotografií: 7
Složek: 0